TARİHÇE

TARİHÇE

NKM MAKİNA 2006 yılında Kadir MERMER tarafından kurulmuş ve kurulduğundan bugüne kadar ve öncesinde sahip olduğu bilgi birikimiyle ekonomik gücünü birleştirerek endüstriyel vakum süpürgesi sistemleri, sanayi tipi vakum süpürgesi sistemleri ve blower paket sistemleri (basınç-vakum), akustik ses izolasyon kabinleri ve yedek parça imalatının yanı sıra; yağ yataklı turbo blower, loblu blower ve vidalı kompresörlerin revizyonları konusunda faaliyet göstererek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Bünyemizde yer alan 3 İdari personel, 2 mühendis ve 10 çalışanımız ile çalışmalarımızı İstanbul Tuzla’da bulunan toplam 500 m2 kapalı alana sahip merkezimizde sürdürmekte ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmekteyiz.

NKM MAKİNE kurulduğu günden bügüne kadar geçen zaman içinde ülkemizin en saygın firma ve kurumlarındaki birçok projeye imza atarak müşteri portföyünü zenginleştirmiştir.

2010 yılından itibaren (İspanyol) Mapner markasının Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir.

Firmamız, yerli ve yabancı birçok blower modelinin ve kompresörün satış, servis ve revizyon hizmetlerini başarıyla sürdürmektir.