HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sektörün önde gelen imalatçılarından olan NKM Makine, paket blower ve blower aksesuarları imalatının yanı sıra, 7/24 turbo blower , loblu blower ve kompresörleriniz için revizyon servis hizmeti de vermektedir.

En son teknoloji ve yenilikleri takip eden NKM Makine; yüksek oranlarda basınç, debi ve vakum seviyelerine ulaşan delta blower paketleriyle pnömatik nakil hatlarınızın sağlıklı olarak çalışmasına yardımcı olmaktadır. Kendi tasarım ve imalatımız olan akustik kabinlerimizle en üst düzeyde soğutma/havalandırma ve ses izolasyonu sağlamaktayız.

Ayrıca tamamen kendi imalatımız olan; akustik kabin, modern şase, blower susturucuları, emniyet valfleri ve daha birçok aksesuar, 15 yıllık mesleki tecrübe ile sizlere sunulmaktadır.

Müşterilerimizden gelen teklifler doğrultusunda, özel tasarım blower paketleri yapmaktayız. Ürünlerimizde; İspanyol Mapner® teknolojisinin uzun ömürlü, yüksek verimli, enerji tasarrufu sağlayan sessiz blower gövdeleri kullanılmaktadır

Firmamız Uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü referansları ve sürekli devam eden yatırımları ile, birçok alanda öncü bir konuma sahiptir. Hem cihaz hem de teknik personel yeterliliği bakımından, hitap ettiğimiz sektörlere en hızlı ve kaliteli hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz.